VANLED52YFFR/480
RAB Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
VANLED52YFFR/480
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
11.50 LBS
Voltage:
480V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
Spec Sheet:
Spec Sheet
Instructions:
Instructions
Wattage:
52W
Lumens:
6529
Efficacy:
131.3
CRI:
84
Rated Hours:
100,000 Hours
Type:
Constant Current
Wattage:
49.7W
Voltage:
480V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
52W
Lumens:
Efficacy:
CRI:
84
Rated Hours:
100,000 Hours
Type:
Constant Current
49.7W