VANLED52YFFR/480/PCS4
SKU:
VANLED52YFFR/480/PCS4
Weight:
11.50 LBS
Voltage:
480V
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
Wattage:
52W
Lumens:
6529
Efficacy:
131.3
CRI:
84
Wattage:
49.7W
Voltage:
480V
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
52W
CRI:
84
Constant Current
49.7W