Westgate Lighting CL-EHL-12W-30K-E26 12W LED Corn Lamp 1500 Lumens 3000K E26 Ac100-277V, UL Listed
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SCX-3FT-30W-MCT4-D
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Wattage:
12W
Lumens:
1500
Color Temperature:
3000K
Voltage:
120-277V
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
80
IP Rating:
IP54
Dimmable:
Yes
THD%:
Frosted Polycarbonate
Wattage:
12W
Lumens:
1500
Color Temperature:
3000K
Voltage:
120-277V
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
80
IP Rating:
IP54
Dimmable:
Yes
THD%:
Frosted Polycarbonate
Adding to cart… The item has been added
:: Voltage: 120~277VAC 50/60Hz
:: Ambient Temperature: -13°F~104°F
:: Dimmable: 0~10V dimmable