Keystone Technologies KT-RDLED29PS-8A-8CSG-VDIM 8" Circular LED Commercial Downlight feat. Power Select and Color Select. 29/23/16.5W, 2700/3500/5000K, 80CRI, 0-10V Dimming
Keystone Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KT-RDLED29PS-8A-8CSG-VDIM
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
80
Voltage:
120-277V
Wattage:
29W / 23W / 16.5W
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
80
Voltage:
120-277V
Wattage:
29W / 23W / 16.5W
Adding to cart… The item has been added