Keystone Technologies KT-RDLED29PS-8B-9CSF-VDIM 8" Circular LED Recessed Downlight feat. Power and Color Select, 29/23/16.5W, 2700/3000/3500/4000/5000K, 90CRI, 0-10V Dimming, Remote Driver
SKU:
KT-RDLED29PS-8B-9CSF-VDIM
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
90
Voltage:
120-277V
Wattage:
29W / 23W / 16.5W
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
90
Voltage:
120-277V
Wattage:
29W / 23W / 16.5W
Adding to cart… The item has been added