G4 TUNABLE LINEAR HIGHBAY 80/ | L2-LLHB4-80-150W-MCTP | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
L2-LLHB4-80-150W-MCTP
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277 AC/50~
CRI:
80
Wattage:
80W / 110W / 150W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277 AC/50~
CRI:
80
Wattage:
80W / 110W / 150W