G4 DOUBLE-LENS LINEAR HIGH BAY | LLHB4-300W-MP-50K-D-SR-480V | Westgate
SKU:
LLHB4-300W-MP-50K-D-SR-480V
Weight:
2,170.56 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
480V AC/50~
CRI:
80
Wattage:
150W / 225W / 300W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
480V AC/50~
CRI:
80
Wattage:
150W / 225W / 300W