G4 DOUBLE-LENS LINEAR HIGH BAY | LLHB4-200W-MP-50K-D-SR-480V | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LLHB4-200W-MP-50K-D-SR-480V
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
1,713.60 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Voltage:
: 480V AC/50~
CRI:
80
Wattage:
100W / 150W / 200W
Dimmable:
Yes
Voltage:
: 480V AC/50~
CRI:
80
Wattage:
100W / 150W / 200W