55W Duo-Tube 5000K 2G11 Base Compact Fluorescent, DT55/50/RS | EiKO
EiKO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DT55/50/RS
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
0.45 LBS
Technology:
Fluorescent
Color Temperature:
5000K
Technology:
Fluorescent
Color Temperature:
5000K
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
55W Duo-Tube 5000K 2G11 Base Compact Fluorescent
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: DT55/50/RS
  • Minimum Order Quantity: 1
  • UPC: 031293493118
  • Dimensions: height 552 mm, width 23 mm, length 45 mm