24W Duo-Tube 3000K 2G11 Base Compact Fluorescent, DT24/30/RS | EiKO
EiKO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DT24/30/RS
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
0.28 LBS
Technology:
Fluorescent
Color Temperature:
3000K
Bulb Shape:
T24
Technology:
Fluorescent
Color Temperature:
3000K
Bulb Shape:
T24
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
24W Duo-Tube 3000K 2G11 Base Compact Fluorescent
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: DT24/30/RS
  • Minimum Order Quantity: 1
  • UPC: 031293492883
  • Dimensions: height 25 mm, width 45 mm, length 338 mm