150W ARCHITECTURAL WIDE VAPORT | L1-LLVT-4FT-150W-MCTP-D | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
L1-LLVT-4FT-150W-MCTP-D
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
3,806.25 LBS
Voltage:
120-277V
CRI:
80
Wattage:
80W / 110W / 150W
Dimmable:
Yes
Voltage:
120-277V
CRI:
80
Wattage:
80W / 110W / 150W