Z-lite 917MP24-MB-LED-8LCH Chrome Forest Island
Z-lite
- SKU:
- ZLT-917MP24-MB-LED-8LCH
- Weight:
- 0.00 LBS
Category Island Collection Forest Frame Finish Chrome Shade Finish Matte Black Bulbs 8 x 5W - LED-Integrated Length/Extension 44.25" Width 4.25" Height 24.0" Dimmable Yes LED Source Lumen 3600 LED Delivered Lumen 1920 LED Color Temperature 3000K LED Color Rendering Index (CRI) CRI>80 Vanity/Sconce Dual Mount --- Canopy Dimensions 44.25"L x 4.25"W Backplate Dimensions ---