Z-lite 917MP24-MB-LED-5RCH Chrome Forest Chandelier
Z-lite
- SKU:
- ZLT-917MP24-MB-LED-5RCH
- Weight:
- 0.00 LBS
Category Chandelier Collection Forest Frame Finish Chrome Shade Finish Matte Black Bulbs 5 x 5W - LED-Integrated Length/Extension --- Width 13.5" Height 24.0" Dimmable Yes LED Source Lumen 2250 LED Delivered Lumen 1200 LED Color Temperature 3000K LED Color Rendering Index (CRI) CRI>80 Vanity/Sconce Dual Mount --- Canopy Dimensions 13.5"L x 13.5"W Backplate Dimensions ---