Z-lite 917MP12-WH-LED-2LCH Chrome Forest Island
Z-lite
- SKU:
- ZLT-917MP12-WH-LED-2LCH
- Weight:
- 0.00 LBS
Category Island Collection Forest Frame Finish Chrome Shade Finish Matte White Bulbs 2 x 5W - LED-Integrated Length/Extension 30.0" Width 4.5" Height 12.0" Dimmable Yes LED Source Lumen 900 LED Delivered Lumen 480 LED Color Temperature 3000K LED Color Rendering Index (CRI) CRI>80 Vanity/Sconce Dual Mount --- Canopy Dimensions 30"L x 4.5"W Backplate Dimensions ---