Z-lite 917MP12-CH-LED-4SCH Chrome Forest Chandelier
Z-lite
- SKU:
- ZLT-917MP12-CH-LED-4SCH
- Weight:
- 0.00 LBS
Category Chandelier Collection Forest Frame Finish Chrome Shade Finish Chrome Bulbs 4 x 5W - LED-Integrated Length/Extension --- Width 9.5" Height 12.0" Dimmable Yes LED Source Lumen 1800 LED Delivered Lumen 960 LED Color Temperature 3000K LED Color Rendering Index (CRI) CRI>80 Vanity/Sconce Dual Mount --- Canopy Dimensions 9.5"L x 9.5"W Backplate Dimensions ---