Z-lite 1004P10-MB-BN Matte Black + Brushed Nickel Landry Pendant
Z-lite
- SKU:
- ZLT-1004P10-MB-BN
- Weight:
- 0.00 LBS
Category Pendant Collection Landry Frame Finish Matte Black + Brushed Nickel Shade Finish Matte Black + Brushed Nickel Bulbs 1 x 100W - Medium Length/Extension 10.0" Width 10.0" Height 7.5" Dimmable Yes LED Source Lumen --- LED Delivered Lumen --- LED Color Temperature --- LED Color Rendering Index (CRI) --- Vanity/Sconce Dual Mount --- Canopy Dimensions 5"L x 5"W Backplate Dimensions ---