X-GEN VERSATILE WALL PACK 20/3 | WAX-20-40W-MCTP-WH | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
WAX-20-40W-MCTP-WH
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
1,665.74 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
CRI:
82
Wattage:
30W / 40W / 50W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
CRI:
82
Wattage:
30W / 40W / 50W