Westgate LRD-10W-30K-4WTR-HZ
SKU:
LRD-10W-30K-4WTR-HZ
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120V
Color Temperature:
3000K
Wattage:
10W
PC Lens
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120V
Color Temperature:
3000K
Wattage:
10W
Adding to cart… The item has been added
Westgate LRD-10W-30K-4WTR-HZ
:: Voltage: 120VAC
:: Wattage: 10W
:: 5-Year Warranty
:: Dimming: Dimmable Down to 10% Using Standard TRIAC LED Dimmer