Westgate Lighting SLE-F-12V-MCT-BN INTEGRATED STEP LIGHT 12V 3W 3 - Landscape Lighting
SKU:
SLE-F-12V-MCT-BN
Voltage:
12V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
IP Rating:
IP65
Wattage:
3.5W
Voltage:
12V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
IP Rating:
IP65
Wattage:
3.5W
Adding to cart… The item has been added