Westgate Lighting SCX4-IP66-SUR-8FT-80-160W-MCTP 8FT 4in IP66 WET LOC. LINEAR L - LED Commercial Lighting
SKU:
SCX4-IP66-SUR-8FT-80-160W-MCTP
Color Temperature:
3500K/4000K/5000K
IP Rating:
IP66
Wattage:
80W / 120W / 160W
Color Temperature:
3500K/4000K/5000K
IP Rating:
IP66
Wattage:
80W / 120W / 160W
Adding to cart… The item has been added