Westgate Lighting LTPV-4FT-36W-MCTP-D 4FT TRI-PROOF VAPOR-TIGHT LINK
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LTPV-4FT-36W-MCTP-D
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
80
IP Rating:
IP66
Wattage:
20W / 28W / 36W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
80
IP Rating:
IP66
Wattage:
20W / 28W / 36W