Westgate Lighting GPE-60-100W-MCTP GARDEN POST-TOP LIGHT SELECTAB - LED Outdoor Commercial Lighting
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
GPE-60-100W-MCTP
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
100-277V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
70
IP Rating:
IP66
Wattage:
60W / 80W / 100W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
100-277V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
70
IP Rating:
IP66
Wattage:
60W / 80W / 100W
Dimmable:
Yes
Adding to cart… The item has been added
:: Wattage: 60W/80W/100W