Westgate Lighting FMLE-R12-MCT5 BUILDER SERIES 12in COMPOSITE - LED Retrofit Trim And Disk
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
FMLE-R12-MCT5
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120V
Color Temperature:
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
CRI:
90
Wattage:
21W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120V
Color Temperature:
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
CRI:
90
Wattage:
21W
Dimmable:
Yes
Call for price