Westgate Lighting BOL-G2-107F-MCTP-BK G2 BOLLARD HEAD MODEL 107F SEL
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
BOL-G2-107F-MCTP-BK
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
70
IP Rating:
IP65
Wattage:
14W / 19W / 24W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
70
IP Rating:
IP65
Wattage:
14W / 19W / 24W
Dimmable:
Yes
Adding to cart… The item has been added