Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LHCX-165-215W-MCTP-SR
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277 AC 50-
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
80
IP Rating:
IP20
Wattage:
165W / 180W / 215W
Dimmable:
Yes
THD%:
Polycarbonate Lens
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277 AC 50-
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
80
IP Rating:
IP20
Wattage:
165W / 180W / 215W