Westgate LFX-MD-15-50W-30K-TR
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LFX-MD-15-50W-30K-TR
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K
CRI:
82
IP Rating:
IP65
Wattage:
15W / 20W / 30W / 50W
Dimmable:
Yes
THD%:
Optical Type III
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K
CRI:
82
IP Rating:
IP65
Wattage:
15W / 20W / 30W / 50W