Westgate CRLX10-50-80W-MP-40K
SKU:
CRLX10-50-80W-MP-40K
Color Temperature:
4000K
Wattage:
50W / 65W / 80W
Color Temperature:
4000K
Wattage:
50W / 65W / 80W