Westgate CRLC6-20W-MCTP-D
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CRLC6-20W-MCTP-D
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K/3500K/4000K
CRI:
80
Wattage:
10W / 15W / 20W
Dimmable:
Yes
THD%:
PC Lens
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K/3500K/4000K
CRI:
80
Wattage:
10W / 15W / 20W