Wallpack 350W Mh Psqt Full Cutoff Lamp + 120V Pc Bronze, WP4FCH350PSQ/PC | RAB
RAB Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
WP4FCH350PSQ/PC
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
28.00 LBS
Wattage:
350W
sub-tech:
MH
Color:
Bronze
Wattage:
350W
sub-tech:
MH
Color:
Bronze
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
  • SKU: WP4FCH350PSQ/PC
  • UPC: 19813019246
  • Watts: 350
  • CCT:
  • Lumens: 0
  • CRI (Color Accuracy): 0
  • L70 Lifespan:
  • Weight: 28
  • Type: 0
  • UL Listing: Suitable for wet locations. HID fixtures can be wired with 90°C supply wiring if supply wires are routed 3" away from the ballast.