Wallpack 150W Mh 480V Hpf Glass Lens + Lamp Bronze, WP2H150/480 | RAB
SKU:
WP2H150/480
Weight:
14.60 LBS
Voltage:
480V
Wattage:
150W
sub-tech:
MH
Color:
Bronze
Voltage:
480V
Wattage:
150W
sub-tech:
MH
Color:
Bronze
CALL 888-3-2-LIGHT
  • SKU: WP2H150/480
  • UPC: 19813012001
  • Watts: 150
  • L70 Lifespan:
  • Weight: 14.6
  • Type: 0
  • UL Listing: Suitable for wet locations. HID fixtures can be wired with 90°C supply wiring if supply wires are routed 3" away from the ballast.
  • Lamp Info: ED17
  • Driver Info: CWA-HPF 480V