Wallpack 150W Hps Qt Hpf Glass Lens + Lamp + 120V Pcs Bronze, WP2SH150QT/PCS | RAB
SKU:
WP2SH150QT/PCS
Weight:
19.55 LBS
Wattage:
150W
sub-tech:
HPS
Color:
Bronze
Wattage:
150W
sub-tech:
HPS
Color:
Bronze
CALL 888-3-2-LIGHT
  • SKU: WP2SH150QT/PCS
  • UPC: 19813007892
  • Watts: 150
  • L70 Lifespan:
  • Weight: 19.55
  • Type: 0
  • UL Listing: Suitable for wet locations. HID fixtures can be wired with 90°C supply wiring if supply wires are routed 3" away from the ballast.