Wallpack 125W Mh Psqt Hpf Full Cutoff Pulse Start 277V Pc Wht, WP2FCH125PSQW/PC2 | RAB
SKU:
WP2FCH125PSQW/PC2
Weight:
17.35 LBS
Voltage:
277V
Wattage:
125W
sub-tech:
MH
Voltage:
277V
Wattage:
125W
sub-tech:
MH
CALL 888-3-2-LIGHT
  • SKU: WP2FCH125PSQW/PC2
  • UPC: 19813007113
  • Watts: 125
  • L70 Lifespan:
  • Weight: 17.35
  • Type: 0
  • UL Listing: Suitable for wet locations. HID fixtures can be wired with 90°C supply wiring if supply wires are routed 3" away from the ballast.