Wallpack 100W Hps Qt Hpf Cutoff + Lamp + 120V Pc Bnz, WP2CSH100QT/PC | RAB
SKU:
WP2CSH100QT/PC
Weight:
14.00 LBS
Wattage:
100W
sub-tech:
HPS
Wattage:
100W
sub-tech:
HPS
CALL 888-3-2-LIGHT
  • SKU: WP2CSH100QT/PC
  • UPC: 19813006802
  • Watts: 100
  • L70 Lifespan:
  • Weight: 14
  • Type: 0
  • UL Listing: Suitable for wet locations. HID fixtures can be wired with 90°C supply wiring if supply wires are routed 3" away from the ballast.