Wallpack 100W Hps 120V Npf Cutoff + Lamp + 120V Pc Bnz, WP2CSN100/PC | RAB
SKU:
WP2CSN100/PC
Weight:
13.45 LBS
Wattage:
100W
sub-tech:
HPS
Wattage:
100W
sub-tech:
HPS
CALL 888-3-2-LIGHT
  • SKU: WP2CSN100/PC
  • UPC: 19813006895
  • Watts: 100
  • L70 Lifespan:
  • Weight: 13.45
  • Type: 0
  • UL Listing: Suitable for wet locations. HID fixtures can be wired with 90°C supply wiring if supply wires are routed 3" away from the ballast.
  • Lamp Info: ED17
  • Driver Info: R-NPF 120V