WPLEDFC104W/480
SKU:
WPLEDFC104W/480
Weight:
26.00 LBS
Voltage:
480V
Color Temperature:
5000K
Color:
White
Wattage:
104W
Lumens:
13922
Efficacy:
131
CRI:
71
Wattage:
106.3W
Voltage:
480V
Color Temperature:
5000K
Color:
White
104W
Lumens:
13922
Efficacy:
131
CRI:
71
Constant Current
106.3W