VANLED65Y/480/PCS4
SKU:
VANLED65Y/480/PCS4
Weight:
11.50 LBS
Voltage:
480V
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
Wattage:
65W
Lumens:
8655
Efficacy:
142.9
CRI:
83
Wattage:
60.6W
Voltage:
480V
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
65W
CRI:
83
Constant Current
60.6W