VANLED52F/480
SKU:
VANLED52F/480
Weight:
11.50 LBS
Voltage:
480V
Color Temperature:
5000K
Color:
Bronze
Wattage:
52W
Lumens:
7529
Efficacy:
151.8
CRI:
84
Wattage:
49.6W
Voltage:
480V
Color Temperature:
5000K
Color:
Bronze
52W
CRI:
84
Constant Current
49.6W