VANLED52/480/PCS4
SKU:
VANLED52/480/PCS4
Weight:
5.70 LBS
Voltage:
480V
Color Temperature:
5000K
Color:
Bronze
Wattage:
52W
Lumens:
7339
Efficacy:
148.3
CRI:
83
Wattage:
49.5W
Voltage:
480V
Color Temperature:
5000K
Color:
Bronze
52W
CRI:
83
Constant Current
49.5W