VANLED20NW/PCS2
SKU:
VANLED20NW/PCS2
Weight:
11.50 LBS
Voltage:
277V
Color Temperature:
4000K
Color:
White
Wattage:
20W
Lumens:
3350
Efficacy:
147.6
CRI:
83
Constant Current
V120:
0.20A
V208:
0.11A
V240:
0.10A
V277:
0.09A
Wattage:
22.7W
Voltage:
277V
Color Temperature:
4000K
Color:
White
20W
CRI:
83
Constant Current
V120:
0.20A
V208:
0.11A
V240:
0.10A
V277:
0.09A
22.7W