VANLED10FW
RAB Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
VANLED10FW
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
10.80 LBS
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Color:
White
Spec Sheet:
Spec Sheet
Instructions:
Instructions
Wattage:
10W
Lumens:
2120
Efficacy:
145.2
CRI:
84
Rated Hours:
100,000 Hours
Type:
Constant Current
V120:
0.12A
V208:
0.07A
V240:
0.06A
V277:
0.05A
Wattage:
14.6W
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Color:
White
10W
Lumens:
Efficacy:
CRI:
84
Rated Hours:
100,000 Hours
Type:
Constant Current
V120:
0.12A
V208:
0.07A
V240:
0.06A
V277:
0.05A
14.6W