Tech Lighting ESPR06024ND120-277 Power Supply Non-Dimming Remote 24VDC
Tech Lighting
- SKU:
- ESPR06024ND120-277
- Weight:
- 0.00 LBS
Remote Power Supply for applications where dimming is not required. Universal input 120V-277V with 24VDC output available in 60W and 96W. Enclosure included.