TCP Lighting L100CCEX39U50K Corn Cob 100W HID 400 Ex39 50K 120V Light Bulbs
TCP Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
L100CCEX39U50K
UPC:
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Wattage:
400W
Lumens:
15000
Color Temperature:
5000K
Wattage:
400W
Lumens:
15000
Color Temperature:
5000K
Adding to cart… The item has been added