Roadway Type II 50W w/ Rw Adpt Cool LED 120V-277V Pct Wh, 5000K (Cool), 100000 Hour Life, RWLED2T50W/PCT | RAB
SKU:
RWLED2T50W/PCT
UPC:
Weight:
33.50 LBS
Voltage:
277V
Voltage:
277V
CALL 888-3-2-LIGHT