Roadway Type II 105W w/ Rw Adpt Cool LED 120V-277V Pct Wh, 5000K (Cool), 100000 Hour Life, RWLED2T105W/PCT | RAB
RAB Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
RWLED2T105W/PCT
UPC:
Weight:
33.50 LBS
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT