ARBAY4-315N/E2/SP10
SKU:
ARBAY4-315N/E2/SP10
Weight:
22.00 LBS
Wattage:
315W
Color Temperature:
4000K
Lumens:
44886
Efficacy:
142.2
CRI:
84
Constant Current
V120:
2.56A
V208:
1.50A
V240:
1.30A
V277:
1.13A
Wattage:
315.7W
315W
Color Temperature:
4000K
CRI:
84
Constant Current
V120:
2.56A
V208:
1.50A
V240:
1.30A
V277:
1.13A
315.7W