NXUC | 18” Nexus Under Cabinet Light | ETi Lighting | NXUC-18-8CP5-SV-TD
ETI Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
NXUC-18-8CP5-SV-TD
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Sell Sheet:
View PDF
Instruction Manual:
Wattage:
11W
CRI:
80
Color Temperature:
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Voltage:
120V
Spec Sheet:
Sell Sheet:
Instruction Manual:
Wattage:
11W
CRI:
80
Color Temperature:
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Voltage:
120V