Nora Lighting NRLM-10ST2040BWLE4/84 10" RLM 84" Stem Mounted LED Shade, 2000lm, 4000K, Black/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
Nora Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
NRLM-10ST2040BWLE4/84
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
Spec Sheet
Sales Sheet
Instruction Sheet:
Instruction Sheet
Lumens:
2000
Wattage:
23W
Color Temperature:
4000K
CRI:
90
Sales Sheet
Lumens:
2000
Wattage:
23W