NaturaLED LED-FX8BLD18/42FCN/850/BK 9W 13W 18W, 120-277V, 5000K, Black
SKU:
LED-FX8BLD18/42FCN/850/BK
UPC:
Weight:
18.73 LBS
Wattage:
9W 13W 18W
Voltage:
120-277V
Lumens:
Color Temperature:
5000K
Color:
Black
Size/Length:
8 x 42'"
Wattage:
9W 13W 18W