Maxlite TRK14D20WCSCREM 1X4 Troffer Retrofit Kit Wattage Select (20W, 25W, 30W) And Cct Selectable (3500K, 4000K, 5000K) - Control Ready And Battery Back Up
Maxlite
- SKU:
- TRK14D20WCSCREM
- Weight:
- 0.00 LBS
- Minimum Purchase:
- 2 units