WPLED80Y/480
SKU:
WPLED80Y/480
Weight:
17.60 LBS
Voltage:
480V
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
Wattage:
80W
Lumens:
9843
Efficacy:
117.9
CRI:
72
Wattage:
83.5W
Voltage:
480V
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
80W
CRI:
72
Constant Current
83.5W